KAPASİTE HAKKINDA

CASE DE PLUS 


Case de Garden Event & More olarak,20 yıllık düğün davet-organizasyon tecrübemizi 2014 yılı itibariyle kendi bünyemizde hizmete sunmuş bulunmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olan işletmemiz terası,açık ve kapalı alan seçenekleri ile düğün, sünnet, nişan vb. bütün toplu organizasyonlarınızı, beklentilerinizin ötesinde unutulmaz bir geceye dönüştürmektedir

Kapasite Bilgileri :
4300 m²
Bahçe:800 kişi
Kapalı Alan:500 kişi
Teras

CASE DE EVENT 


Case de Garden ailesi olarak,20 yıllık düğün davet-organizasyon tecrübemizi 2014 yılı itibariyle kendi bünyemizde hizmete sunmuş bulunmaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olan işletmemiz düğün, sünnet, nişan vb. bütün toplu organizasyonlarınızı,açık ve kapalı alan seçenekleri ile beklentilerinizin ötesinde unutulmaz bir geceye dönüştürmektedir. 

Kapasite Bilgileri :
3700m²
Bahçe:500kişi
Kapalı Alan:250 kişi

CASE DE GARDEN GÜZELBAHÇE 


20 yıllık organizasyon tecrübesi,eşsiz Case de Garden hizmeti Case de Garden Güzelbahçe şubemizde sizlerle buluşuyor. 

Kapasite Bilgileri :
6700M²
BAHÇE :1000 KİŞİ
KAPALI:250 KİŞİ

<
Case de Garden

Case de Garden ailesi olarak, 20 yıllık davet-organizasyon tectübemizi 2014 yılı itibariyle kendi bünyemizde hizmete sunmuş bulunmaktayız. %100 müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olan işletmemiz düğün, sünnet, kurumsal etkinlik, toplantı vb. bütün organizasyonlarınızı, beklentilerinizin ötesinde unutulmaz bir geceye dönüştürmektedir.

ORGANİZASYON

Toplantı & Organizasyon

Sünnet Düğünü

Düğün

Nişan

HİZMETLER

Açılışlar

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlikler

Piknik

İLETİŞİM

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Çeşme Otoban Tali Yolu No:48 Balçova /İzmir

iletisim@casedegarden.net

+ 90 232 278 96 16