Case De Garden'da sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

ORGANİZASYON

Case De Garden siz değerli çiftlerin isteklerine en uygun ve estetik çözümleri kendi branşlarında uzman ekibi ile standart düğün temasından çıkıp sıradışı konseptler tasarlayarak çiftlerin enerjilerine uygun organizasyonlar ve davetler için sizleri beklemektedir...

KURUMSAL ETKİNLİKLER

Case de Garden Event & More ;düğün davet organizasyonlarınızın yanı sıra kurumsal toplantı,lansman,açılış vb. organizasyonlarınıza kendi mutfağımız,profesyonel ekibimiz ve kaliteden ödün vermeyen ilkelerimizle markanızın prestijine uygun bir şekilde ev sahipliği yapmaktayız.

DÜĞÜN-DAVET

Case de Garden Event & More olarak,yenilikçi anlayışımız ve organizasyon tecrübemiz ile düğün davet organizasyonlarınıza ev sahipliği yapmaktayız.Yüzde yüz müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş işletmemiz bünyesinde organizasyon,catering,orkestra,fotoğraf hizmetlerimiz ve profesyonel ekibimizle düğün davet organizasyonlarınızı masal tadında bir geceye dönüştürmekteyiz.

İletişim

<
Case de Garden

Case de Garden ailesi olarak, 20 yıllık davet-organizasyon tectübemizi 2014 yılı itibariyle kendi bünyemizde hizmete sunmuş bulunmaktayız. %100 müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş olan işletmemiz düğün, sünnet, kurumsal etkinlik, toplantı vb. bütün organizasyonlarınızı, beklentilerinizin ötesinde unutulmaz bir geceye dönüştürmektedir.

ORGANİZASYON

Toplantı & Organizasyon

Sünnet Düğünü

Düğün

Nişan

HİZMETLER

Açılışlar

Doğum Günü

Kurumsal Etkinlikler

Piknik

İLETİŞİM

Mustafa Kemal Sahil Bulvarı Çeşme Otoban Tali Yolu No:48 Balçova /İzmir

iletisim@casedegarden.net

+ 90 232 278 96 16